
Рассел Хоббс 28550-56 бумен пісіргіш сұр, көк
- Бар
- Коды:154895582
188 734 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VacuSteam технологиясы: бір өтуде әжімдерді тиімдірек тегістеу үшін матаны табанға қарай тартатын бу беру мен вакуумды сорудың бірегей үйлесімі.
Қуаты: 1400-1500 Вт (аймақтық ерекшеліктерге байланысты).
Табан: жылудың біркелкі таралуын қамтамасыз ететін жылытылатын керамика.
Буды беру: 24-30 г/мин дейін.
Суға арналған резервуар: алмалы-салмалы, көлемі 200 мл.
Қыздыру уақыты: 35-45 секундтан кейін жылдам іске қосу.
Дербестік: бір құю бекетінде 7 минутқа дейін үздіксіз бу беру.
Ерекшеліктері мен жабдықтары:
Режимдер: жібектен джинсыға дейін матаның әртүрлі түрлеріне арналған бу мен сору қуатын реттеудің 3 деңгейі.
Қауіпсіздік: 10 минут әрекетсіздіктен кейін автоматты түрде өшіру функциясы.
Ыңғайлылығы: ұзын желілік бау (3 метр).
Аксессуарлар: Жиынтықта әдетте маталарды тазалауға арналған щетка болады.
Құрылғы үтіктеу тақтасын пайдаланбай, киімдерді, перделерді және жиһаз қаптамаларын тігінен және көлденеңінен бумен пісіруге арналған.
Қуаты: 1400-1500 Вт (аймақтық ерекшеліктерге байланысты).
Табан: жылудың біркелкі таралуын қамтамасыз ететін жылытылатын керамика.
Буды беру: 24-30 г/мин дейін.
Суға арналған резервуар: алмалы-салмалы, көлемі 200 мл.
Қыздыру уақыты: 35-45 секундтан кейін жылдам іске қосу.
Дербестік: бір құю бекетінде 7 минутқа дейін үздіксіз бу беру.
Ерекшеліктері мен жабдықтары:
Режимдер: жібектен джинсыға дейін матаның әртүрлі түрлеріне арналған бу мен сору қуатын реттеудің 3 деңгейі.
Қауіпсіздік: 10 минут әрекетсіздіктен кейін автоматты түрде өшіру функциясы.
Ыңғайлылығы: ұзын желілік бау (3 метр).
Аксессуарлар: Жиынтықта әдетте маталарды тазалауға арналған щетка болады.
Құрылғы үтіктеу тақтасын пайдаланбай, киімдерді, перделерді және жиһаз қаптамаларын тігінен және көлденеңінен бумен пісіруге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.33 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 3 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | қолмен |
| Үздіксіз жұмыс уақыты | 7 мин |
| Өлшемдері | 276х124х219 мм |
| Дайындық | 35 бірге |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Булау режимдерінің саны | 3 |
| Жинақтау | өлшеуіш шыныаяқ|щетка қондырмасы |
| Қуат | 1500 Вт |
| Суға арналған бактың көлемі | 0.2 л |
| Бу ағыны | 24 г/мин |
| Қуатты реттегіш | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Сұр, Көк |
- Бағасы: 188 734 ₸










