
Монитор 23.8" Iiyama XU2493HSU-B7 қара
- Бар
- Коды:139220104
70 449 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монитор 23.8" Iiyama XU2493HSU-B7 қара — жоғары кескін сапасымен және эргономикалық дизайнымен жұмыс пен ойын-сауыққа арналған әмбебап шешім.
Бұл монитордың диагоналі 23.8 дюймді құрайды, ол IPS технологиясының арқасында мазмұнды ыңғайлы көрсетуді және түстерді дәл көрсетуді қамтамасыз етеді. Iiyama XU2493HSU-B7 моделі Full HD (1920x1080) ажыратымдылығымен жабдықталған, бұл кескіннің анық және егжей-тегжейлі болуын қамтамасыз етеді.
- Экран түрі: IPS
- Диагональ: 23.8"
- Ажыратымдылығы: Full HD (1920x1080)
- Жауап беру уақыты: 1 мс (МТРТ)
- Жаңарту жиілігі: 75 Гц
- Интерфейстер: HDMI, DisplayPort, USB
- Түсі: қара
Артықшылықтары:
- Кең көру бұрыштары бар жоғары сапалы кескін
- Тегіс бейнелер мен ойындар үшін төмен жауап беру уақыты
- Оңай көру үшін көлбеуді реттеу
- Қосылуға арналған интерфейстердің әртүрлілігі
- Кеңсе мен үйге арналған заманауи дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Iiyama |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 3 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| USB нұсқасы | USB 2.0 |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, USB |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 538.5 x 393 x 178.5мм |
| Қиғаш | 23.8 дюйм |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI x1 (v.1.4), DisplayPort x1 (v.1.2) |
| Контраст қатынасы | 1300 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 100 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 300 кд/м2 |
- Бағасы: 70 449 ₸



