
Корпус Formula V Crystal Z7 PA қара
- Бар
- Коды:155738070
43 861 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компьютерлік корпус Formula V Crystal Z7 PA Black Б/П жоқ
Мөлдірлігі жоғары шыны
Ақ корпус 97%-ға дейін жарық өткізгіштігі бар жоғары мөлдір әйнекпен жабдықталған, бұл көрнекі тартымдылықты арттырады және құрастыруыңызды ерекше айқындықпен көрсетуге мүмкіндік береді.
Графикалық карталар үшін оңтайландырылған бағытты ауа ағыны
Бүйірлік желдеткіш кронштейні салқын ауаны графикалық процессорға тікелей бағыттау үшін бұрышта орналасқан, бұл ауа ағынын бүйірлік шыны панельге бағыттайтын стандартты жүйелермен салыстырғанда тиімдірек салқындатуды қамтамасыз етеді.
Процессорлармен және графикалық карталармен кең үйлесімділік
Биіктігі 175 мм-ге дейінгі процессорларға және ұзындығы 435 мм-ге дейінгі графикалық карталарға арналған ауа салқындатқыштарын қолдайды, бұл өнімділігі жоғары құрамдас бөліктерге жеткілікті орын береді.
Жылуды жақсы тарату үшін артқы жағында 120 мм екі желдеткіш
Артқы жағындағы 120 мм екі желдеткіштен тұратын бірегей жүйе жылуды тарату тиімділігін айтарлықтай арттырады, сонымен бірге көрнекі көріністі жақсарту үшін ARGB жарықтандыру мүмкіндіктерін кеңейтеді.
Таза ауа ағыны үшін алдыңғы нейлон шаң сүзгісі
Алдыңғы панель шаңды сүзу тиімділігін арттыру және жүйені таза ұстауға көмектесу үшін нейлон шаң сүзгісімен жабдықталған.
Қуатты ауа ағыны және техникалық қызмет көрсету оңай
120 мм-ге дейінгі он бір желдеткішті қолдайды (жоғарғы панельде 3 × 120 мм немесе 2 × 140 мм желдеткіштер бар). Шыныдан және болаттан жасалған бүйірлік панельдер орнатуды және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін құралдарды қажет етпейтін жылдам босатылатын дизайнға ие.
Кабельдерді ұқыпты жүргізу
Жұмсақ резеңке төлкелер кабельдерді бағыттау үшін пайдаланылады, бұл сіздің жинағыңыздың жалпы көрінісін жақсартады.
Жоғары жылдамдықты USB-C порты бар әсем көлбеу панель
Панельдің көлбеу конструкциясы корпусқа жұқа көрініс береді, ал Type-C Gen2×2 порты деректерді жылдам тасымалдау үшін 20 Гбит/с дейін қолдайды.
ҚБ үшін қолжетімді нұсқалар
PA нұсқасында көбірек ауа ағыны (60,36 CFM) және жоғары қысымды (1,15 мм/H2O) қамтамасыз ететін 120 мм қара өнімділігі жоғары бес ARGB PWM желдеткіші бар.
Мөлдірлігі жоғары шыны
Ақ корпус 97%-ға дейін жарық өткізгіштігі бар жоғары мөлдір әйнекпен жабдықталған, бұл көрнекі тартымдылықты арттырады және құрастыруыңызды ерекше айқындықпен көрсетуге мүмкіндік береді.
Графикалық карталар үшін оңтайландырылған бағытты ауа ағыны
Бүйірлік желдеткіш кронштейні салқын ауаны графикалық процессорға тікелей бағыттау үшін бұрышта орналасқан, бұл ауа ағынын бүйірлік шыны панельге бағыттайтын стандартты жүйелермен салыстырғанда тиімдірек салқындатуды қамтамасыз етеді.
Процессорлармен және графикалық карталармен кең үйлесімділік
Биіктігі 175 мм-ге дейінгі процессорларға және ұзындығы 435 мм-ге дейінгі графикалық карталарға арналған ауа салқындатқыштарын қолдайды, бұл өнімділігі жоғары құрамдас бөліктерге жеткілікті орын береді.
Жылуды жақсы тарату үшін артқы жағында 120 мм екі желдеткіш
Артқы жағындағы 120 мм екі желдеткіштен тұратын бірегей жүйе жылуды тарату тиімділігін айтарлықтай арттырады, сонымен бірге көрнекі көріністі жақсарту үшін ARGB жарықтандыру мүмкіндіктерін кеңейтеді.
Таза ауа ағыны үшін алдыңғы нейлон шаң сүзгісі
Алдыңғы панель шаңды сүзу тиімділігін арттыру және жүйені таза ұстауға көмектесу үшін нейлон шаң сүзгісімен жабдықталған.
Қуатты ауа ағыны және техникалық қызмет көрсету оңай
120 мм-ге дейінгі он бір желдеткішті қолдайды (жоғарғы панельде 3 × 120 мм немесе 2 × 140 мм желдеткіштер бар). Шыныдан және болаттан жасалған бүйірлік панельдер орнатуды және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін құралдарды қажет етпейтін жылдам босатылатын дизайнға ие.
Кабельдерді ұқыпты жүргізу
Жұмсақ резеңке төлкелер кабельдерді бағыттау үшін пайдаланылады, бұл сіздің жинағыңыздың жалпы көрінісін жақсартады.
Жоғары жылдамдықты USB-C порты бар әсем көлбеу панель
Панельдің көлбеу конструкциясы корпусқа жұқа көрініс береді, ал Type-C Gen2×2 порты деректерді жылдам тасымалдау үшін 20 Гбит/с дейін қолдайды.
ҚБ үшін қолжетімді нұсқалар
PA нұсқасында көбірек ауа ағыны (60,36 CFM) және жоғары қысымды (1,15 мм/H2O) қамтамасыз ететін 120 мм қара өнімділігі жоғары бес ARGB PWM желдеткіші бар.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 10 кг |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Формфактор | ATX |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | ARGB 120мм x 5 |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | СЖО қолдауы: Жоғарыдан: 240/280/360мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 175 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 435 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 5 |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 453.6 x 290 x 457.7мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Type C x 1 (GEN2*2) x 1, USB3.0 x 1, HD Audio |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 43 861 ₸









