
Салқындату жүйесі Formula ICE JET GLOW 360 қара
- Бар
- Коды:156844753
31 480 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Formula V ICE JET GLOW 360 BK сумен салқындатылатын салқындатқыш
Ice Jet 360 Glow
Елемеуге болмайтын жарық әсерлерін жасайтын кез келген ARGB жүйесінің орталық элементі.
3,95 дюймдік ARGB-жарықтандыру және реттелетін сорғы
3,95 дюймдік ARGB жарықтандыруы сіздің су блогыңыздың қосалқы элемент емес, құрылыстың орталық бөлігі ретінде жарқырауын қамтамасыз етеді. Сорғының айнымалы жылдамдығы 800-ден 3000 айн/ мин-ге дейін, ол сіздің салқындату қажеттіліктеріңізге оңай бейімделеді.
360 мм бірыңғай желдеткіш модулі
120 мм үш желдеткішті біртұтас 360 мм модульге біріктіру және барлық кабельдерді бір жинаққа біріктіру арқылы орнату ыңғайлырақ болады және кабельдерді төсеу аз еңбекті қажет етеді.
Қуатты салқындатқышы бар ARGB-жарықтандыру
Әрбір желдеткіш қалақшасы жарқын ARGB жарықтандыруын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар 2,3 мм судағы ауа қысымын жасайды. ас қасық. және 81,5 CFM ауа ағыны, керемет көріністі қуатты салқындату қуатымен біріктіреді.
Құбырларды ұйымдастыруға арналған қысқыштар
Жинаққа құбырларды ұйымдастыруға арналған екі қысқыш кіреді, бұл су құбырларын жүйелі түрде орналастыруды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Formula |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 38.71 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2450 ж |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 81.5 CFM |
| Сублок материалы | мыс |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 800 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Сорғыны қосу қосқышы | 3-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 328 Вт |
| Сорғының айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Жарықтандыру түрі | ARGB |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидравликалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 31 480 ₸







