
Қос аэрогриль Xiaomi Dual Zone Air Fryer 12 л қара
- Бар
- Коды:151644480
96 458 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қос аэрогриль Xiaomi Dual Zone Air Fryer 12 л қара – майсыз тез және пайдалы қуыруға арналған заманауи ас үй құрылғысы. Қос аймақтық технологияның арқасында уақыт пен қуатты үнемдей отырып, бір уақытта екі түрлі тағам дайындауға болады.
- Көлемі: 12 литр
- Түсі: қара
- Қос аймақты дайындау технологиясы
- Бір мезгілде екі тағамды дайындау мүмкіндігі
- Салауатты тамақтану үшін майды ең аз пайдалану
- Ыңғайлы басқару және тазалау
Артықшылықтары:
- Үлкен көлем бүкіл отбасына тамақ дайындауға мүмкіндік береді
- Бір уақытта әртүрлі рецепттерге арналған екі тәуелсіз камера
- Пісіру кезінде уақыт пен электр энергиясын үнемдеу
- Майға қуыруға пайдалы балама
- Стильді және ықшам қара түсті дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Таймер | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тостағанның жабыспайтын жабыны | Иә |
| Қосымша ақпарат | Xiaomi Home қосымшасымен интеграция, WIfi 2.4гГц қосылымы |
| Автоматты бағдарламалардың саны | 14 дана |
| Қыздырғыш элементтердің саны | 1 дана |
| Тостағандар саны | 2 дана |
| Жинақтау | решетка для гриля |
| Қыздырудың максималды температурасы | 230 °С |
| Таймерді орнатудың максималды уақыты | 24 сағ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жұмыс бетінің материалы | жабыспайтын жабын |
| Қыздырудың ең төменгі температурасы | 40 °С |
| Қуат | 2800 Вт |
| Қыздырғыш элемент | ОН |
| Тостағанның көлемі | 12 л |
| Ерекшеліктері | әрқайсысы 6,5 литрден 2 тостаған |
| Өлшемдері | 369х287х320 мм |
| Пісіру уақытын реттеу | Иә |
| Пісіру температурасын реттеу | Иә |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | Механикалық|Сенсорлық|электрондық |
| Смартфоннан басқару | Иә |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 96 458 ₸










