
DREAME D30 Ultra ақ робот шаңсорғыш
- Бар
- Коды:158765455
414 046 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DREAME D30 Ultra ақ робот шаңсорғыш – үйіңізді аз күш жұмсай отырып, тазалықты тиімді сақтайтын заманауи автоматты тазалау құрылғысы. Бұл робот шаңсорғыш сапалы тазалауды, ыңғайлы басқаруды және ұзақ мерзімділікті біріктіреді.
- Түрі: робот-шаңсорғыш
- Түсі: ақ
- Функциялар: құрғақ және ылғалды жинау
- Басқарма: мобильді қосымша арқылы
- Навигация: үй-жайларды картографиялаумен интеллектуалды навигация жүйесі
- Сору қуаты: шаң мен кірді тиімді жинау үшін жоғары
- Батарея: бір зарядта ұзақ жұмыс істеу уақыты
DREAME D30 Ultra робот шаңсорғышының артықшылықтары:
- Барлық аймақтарды мұқият және ойластырылған тазалауға арналған жоғары дәлдіктегі лазерлік навигация.
- Қуатты сору тіпті жету қиын жерлерде де тазалықты қамтамасыз етеді.
- Кешенді тәртіпті қамтамасыз ету үшін ылғалды тазалау мүмкіндігі.
- Мобильді қосымша арқылы басқару кесте мен тазалау аймақтарын ыңғайлы уақытта реттеуге мүмкіндік береді.
- Ықшам және стильді дизайн кез келген интерьерге мінсіз үйлеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Салмақ | 8.8 кг |
| Шу деңгейі | 76 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Робот шаңсорғыш x1 Базалық станция x1 Негізгі щетка(алдын ала орнатылған) x1 Щетканы қорғау(алдын ала орнатылған) x1 Бүйірлік щетка(алдын ала орнатылған) x1 Шаң жинағыш(сүзгіні қоса алғанда, алдын ала орнатылған) x1 Сүрткіш саптамалар(алдын ала орнатылған) x2 Шаңсорғышқа арналған саптама ұстағыштары |
| Жұмыс уақыты | 230 мин |
| Биіктігі | 97 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, биіктіктің өзгеруін анықтайтын датчиктер |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 4000 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 250 мл |
| Сору қуаты | 25000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Дисплейдің болуы | Жоқ |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 160 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 75 Вт |
| Режимдер мен функциялар | зарядтау станциясына автоматты түрде қайтару, гиро-навигация, кедергілерді айналып өту, тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, баспалдақтарды тану, жергілікті тазалау режимі, өздігінен зарядтау, кесте бойынша тазалау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Иә |
| Ені | 350 мм |
| Интерфейс тілі | Ағылшын, Орыс |
- Бағасы: 414 046 ₸










