
DREAME L50 Ultra CE ақ робот шаңсорғыш
- Бар
- Коды:158765420
381 336 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DREAME L50 Ultra CE ақ робот шаңсорғыш — үйіңізді автоматты түрде тазалауға арналған инновациялық құрылғы. Бұл робот шаңсорғыш қуатты соруды, дәл навигацияны және дымқыл тазалау функциясын біріктіріп, мұқият, еш қиындықсыз тазалықты қамтамасыз етеді.
- Тазалау түрі: құрғақ және ылғалды
- Сору қуаты: шаң мен ұсақ қоқыстарды кетірудің жоғары тиімділігі
- Навигация: маршрутты дәл жоспарлауға арналған интеллектуалды лазерлік навигация жүйесі
- Батарея сыйымдылығы: бір зарядта ұзақ жұмыс істеу уақыты
- Басқарма: кестелерді және тазалау режимін теңшеу мүмкіндігі бар смартфонға арналған қосымша
- Түсі: ақ
DREAME L50 Ultra CE артықшылықтары:
- Қуатты сору арқасында жоғары өнімділік
- Бүкіл аумақты рұқсаттамасыз қамтуға мүмкіндік беретін ақылды навигация
- Біріктірілген тазалау режимі — құрғақ және дымқыл, тіпті күрделі ластаушы заттарды кетіруге арналған
- Мобильді қосымша арқылы басқарудың қарапайымдылығы
- Кез келген интерьермен үйлесетін классикалық ақ түстегі талғампаз дизайн
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Салмақ | 3.89 кг |
| Шу деңгейі | 72 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Робот шаңсорғыш x1 Базалық станция x1 Негізгі щетка(алдын ала орнатылған) x1 Щетканы қорғау(алдын ала орнатылған) x1 Бүйірлік щетка(алдын ала орнатылған) x1 Шаң жинағыш(сүзгіні қоса алғанда, алдын ала орнатылған) x1 Сүрткіш саптамалар(алдын ала орнатылған) x2 Шаңсорғышқа арналған саптама ұстағыштары |
| Жұмыс уақыты | 120 мин |
| Биіктігі | 97 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, беттің түрін анықтау датчигі |
| Қосымша | Роботтың өлшемдері: 350 x 350 x 97 мм Станцияның өлшемдері: 457 x 340 x 590 мм Роботтың салмағы: 3,89 кг Станцияның салмағы: 8.90 кг |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 4500 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 3200 мл |
| Сору қуаты | 25000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Дисплейдің болуы | Жоқ |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 300 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 38 Вт |
| Режимдер мен функциялар | зарядтау станциясына автоматты түрде қайтару, кедергілерді айналып өту, тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, өздігінен зарядтау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Иә |
| Ені | 350 мм |
| Интерфейс тілі | Орыс |
- Бағасы: 381 336 ₸









