
Afina Garden AFM-910A бежевый, қоңыр түсті аспалы орындық
- Қолжетімді емес
- Коды:102190449
217 333 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Afina Garden AFM-910A аспалы орындық қоңыр элементтері бар бежевый түсте — елде, бақшада немесе подъезде жайлы тұру үшін тамаша шешім. Бұл стильді және ыңғайлы кресло кез келген отыратын орынның жайлылығын көрсетеді және барынша жайлылықпен демалуға мүмкіндік береді.
Сипаттамалары:
- Түрі: аспалы кресло
- Үлгі: Afina Garden AFM-910A
- Түсі: қоңыр екпінмен бежевый
- Қаңқа материалы: берік металл
- Қаптау материалы: тозуға төзімді мата
- Жұмсақ жастығы бар ыңғайлы орындық
- Максималды жүктеме: аспалы креслолар үшін стандартты
Артықшылықтары:
- Жұмсақ және жанасуға жағымды қаптамасы бар ыңғайлы орындық
- Сыртқы әсерлерге төзімді берік және берік қаңқа
- Кез келген интерьер мен экстерьерге үйлесімді үйлесетін стильді дизайн
- Күтімнің және пайдаланудың қарапайымдылығы
- Ашық ауада демалу үшін өте қолайлы
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 200 см |
| Тереңдігі | 100 см |
| Қосымша ақпарат | себеттің өлшемі: 131x91x68 см; сөре: биіктігі: 200 см, диаметрі: 100 см. |
| Рұқсат етілген жүктеме | 120 келі |
| Орындық материалы | Жасанды ротан|тоқыма |
| Тірек материалы | металл |
| Шығарушы ел | Ресей |
| Түрі | аспалы орындық |
| Түсі | Сарғыш, Қоңыр |
| Ені | 100 см |
- Бағасы: 217 333 ₸

