
Кварц сағаты Troyka 77779763, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:107504738
9 579 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тройка кварц сағаты 77779763 — күнделікті қолдануға арналған сенімді және стильді аксессуар. Бұл сағаттың берік пластикалық корпусы және тұрақты жүріс пен беріктікті қамтамасыз ететін дәл кварц қозғалысы бар.
- Қозғалыс түрі: кварц
- Корпус материалы: пластик
- Стиль: күнделікті
- Түсі: тауардың фотосуретіне сәйкес
- Функциялар: уақытты көрсету
Troyka 77779763 сағатының артықшылықтары:
- Кварц қозғалысының арқасында нақты уақыт
- Пластмассадан жасалған жеңіл және берік корпус
- Күнделікті пайдаланудағы ыңғайлылық
- Кез келген образға сай келетін заманауи дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| әйнек | Минералды |
| Пішін | Дөңгелек |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 30.5 см |
| Диаметрі | 30.5 см |
| Балалар бөлмесі үшін | Жоқ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сағат механизмі | кварц |
| Ұрыс көлемін реттегіш | Жоқ |
| Секундтық қол | Иә |
| Түсі | жасыл |
| Сандар | араб |
| Ені | 30.5 см |
- Бағасы: 9 579 ₸

