
Hebermann HBWH 60.1 X күміс сорғыш
- Қолжетімді емес
- Коды:108008062
92 171 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғыш Hebermann HBWH 60.1 X — тағам дайындау кезінде иістерді, түтінді және ластаушы заттарды тиімді кетіруге арналған заманауи және сенімді ас үй құрылғысы. Күмістей әсем түс ас үйдің кез келген интерьерін үйлесімді толықтырады.
- Түрі: кіріктірілген сорғыш
- Ені: 60 см
- Түсі: күміс
- Басқару: батырмалық
- Қуаты: ауаны тиімді сору
Артықшылықтары:
- Ауаны иістер мен майлардан тиімді тазарту
- Әмбебап күміс түстегі стильді дизайн
- Қарапайым және ыңғайлы жұмыс
- Көптеген асүйлерге сәйкес келетін ықшам өлшемдер
- Орнатудың және пайдаланудың қарапайымдылығы
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 7 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 150 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 50 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Жарықтандыру | LED |
| Өнімділік | 680 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 573-923х595х480 мм |
| Жұмыс режимдері | бұру / айналым |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | камин бөлмесі |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Күміс |
| Ендірме ені | 60 см |
- Бағасы: 92 171 ₸

