
Пісіру беті LEX EVI 640 F I DS сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:159432147
140 076 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіру беті LEX EVI 640 F I DS сұр – заманауи асүйлерге арналған стильді және функционалды шешім. Бұл модель әртүрлі қуаттылықтағы төрт оттықпен жабдықталған, бұл әртүрлі тағамдарды тез және ыңғайлы дайындауға мүмкіндік береді.
- Басқару түрі: сенсорлық
- Оттықтар саны: 4
- Беткі материал: сұр түсті шыны керамика
- Қауіпсіздік функциялары: балалардан қорғау, автоматты түрде өшіру
- Өлшемдері (ВхШхГ): ас үй жиһазына орнату үшін стандартты
- Қосылу түрі: электрлік
LEX EVI 640 F I DS артықшылықтары:
- Заманауи дизайн және кез келген интерьерге үйлесімді үйлесетін әмбебап сұр түс.
- Сенсорлық басқарудың жоғары сезімталдығы конфоркалардың қуатын дәл баптауды қамтамасыз етеді.
- Ыдыстарды тиімді дайындау үшін жылдам қыздыру және жылуды біркелкі бөлу.
- Сенімді қорғаныс жүйелерінің арқасында пайдалану қауіпсіздігі.
- Шыны керамикалық беттің тегістігі мен ластануға төзімділігіне байланысты оған оңай күтім жасау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты функциялар | ыдыстардың болуын тану |
| Қауіпсіздік | Қызып кетуден қорғау, қорғанысты өшіру, қалдық жылу индикаторы, панельді құлыптау түймесі |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қосымша ақпарат | Кеңейтілген конфигурациядағы FlexZone. Boost. Инверторы бар индукциялық пісіру панелі |
| Индукциялық оттықтардың | 4 |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Иә |
| Беткі материал | шыны керамика |
| Оттықтар панелі | шыны керамика |
| Ауыстырып қосқыштар | сенсорлық |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтар таймері | Иә |
| Плита түрі | Индукциялық |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Ені | 59 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 140 076 ₸


