
Пісіру беті LEX EVI 641A I GR сұр
- Бар
- Коды:159432107
183 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіру беті LEX EVI 641A I GR сұр – заманауи және сенімді электр плитасы, ыңғайлы және функционалды асүйді құруға өте ыңғайлы. Ықшам дизайн және сұр түс кез келген интерьерге сәйкес келеді, ал материалдардың жоғары сапасы пайдаланудың беріктігін қамтамасыз етеді.
- Түрі: электрлік пісіру беті
- Үлгі: LEX EVI 641A I GR
- Түсі: сұр
- Беткі материал: шыны керамика
- Оттықтар саны: 4
- Басқарма: сенсорлық
- Өлшемдері: стандартты
Пісіру бетінің артықшылықтары LEX EVI 641A I GR сұр:
- Сұр шыны керамикалық жабыны бар заманауи дизайн.
- Ыңғайлы пісіру үшін төрт оттықтың орналасуы.
- Жеңіл және дәл сенсорлық басқару.
- Жылдам қыздыру және жылуды біркелкі бөлу.
- Кіріктірілген қорғаныс функцияларының арқасында пайдалану қауіпсіздігі.
- Тазалау оңай және сызаттарға төзімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты функциялар | ыдыстардың болуын тану |
| Қауіпсіздік | Қызып кетуден қорғау, қорғанысты өшіру, қалдық жылу индикаторы, панельді құлыптау түймесі |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қосымша ақпарат | Boost функциясы. Flex zone (оттықтарды біріктіру). Инверторы бар индукциялық бет |
| Индукциялық оттықтардың | 4 |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Иә |
| Беткі материал | шыны керамика |
| Оттықтар панелі | шыны керамика |
| Ауыстырып қосқыштар | сенсорлық |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтар таймері | Иә |
| Плита түрі | Индукциялық |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Шойын торлар | Жоқ |
| Ені | 59 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 183 990 ₸



