
Тоңазытқыш MEFERI MBR193 XL TOTAL NO FROST COMFORT ақ
- Бар
- Коды:157688430
670 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш MEFERI MBR193 XL TOTAL NO FROST COMFORT ақ — бұл азық-түлікті ыңғайлы және тиімді сақтауға арналған заманауи және сенімді тұрмыстық техника. Total No Frost технологиясының арқасында ол аяздың пайда болуына жол бермейді және жібіту қажеттілігін жояды.
- Көлемі: XL (жоғары сыйымдылық)
- Салқындату жүйесі: Total No Frost
- Түсі: ақ
- Түрі: автоматты түрде жібітетін тоңазытқыш
- Ыңғайлы және біркелкі температура
MEFERI MBR193 XL TOTAL NO FROST COMFORT тоңазытқышының артықшылықтары:
- Total No Frost арқасында аязсыз тиімді салқындату және мұздату
- Әртүрлі азық-түліктерді сақтауға арналған үлкен көлем
- Ас үйдің кез келген интерьеріне сай келетін заманауи ақ дизайн
- Ыңғайлы басқару және ыңғайлы пайдалану
Бұл тоңазытқыш тағамның балғындығы мен ұзақ уақыт сақталуын қамтамасыз ете отырып, сіздің үйіңізде сенімді көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MEFERI |
| Камералар саны | 2 |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 403 л |
| Мұздатқыштың көлемі | 105 л |
| Тоңазытқыш камерасын жібіту | No Frost |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 84 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Балғындық аймағы | Иә |
| Есіктер саны | 2 |
| Шу деңгейі | 29 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 12 сағ |
| Есікті іліп қою мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 193.5 қараңыз |
| Тереңдігі | 55 см |
| Қосымша | Metal Cooling технологиясы. Инверторлық компрессормен электронды басқару. Үлкейтілген көлемдер |
| Қосымша мүмкіндіктер | температура индикаторы|ашық есік сигналы|қатты мұздату|қатты салқындату |
| Компрессордың инверторлық түрі | Иә |
| Энергия тұтыну класы | А+++ сыныбы |
| Климаттық класс | N, SN, ST, T |
| Сөрелер материалы | Шыны |
| Мұздату қуаты | тәулігіне 6 кг |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 298 л |
| Ерекшеліктері | Metal Cooling технологиясы. Инверторлық компрессормен электронды басқару. Үлкейтілген көлемдер |
| Мұздатқыш камераны жібіту | No Frost |
| Орналасқан жері | Ендірілетін |
| Мұздатқыш камераның орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | мұздатқышы бар тоңазытқыш |
| Басқарма | электрондық |
| Салқындатқыш | R600a (изобутан) |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 69 см |
- Бағасы: 670 990 ₸



