
Кептіргіш машина MEFERI MDR1015WH HP ULTRA ақ
- Бар
- Коды:157814591
359 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MEFERI MDR1015WH HP ULTRA ақ түсті кептіргіш — үйде киімді тиімді кептіруге арналған сенімді және ыңғайлы шешім.
- Түрі: электр кептіргіш машина
- Түсі: ақ
- Үлгі: MDR1015WH HP ULTRA
- Өндіруші: MEFERI
Артықшылықтары:
- Матаның кез келген түрін жылдам және біркелкі кептіру
- Кеңістікті үнемдейтін ықшам дизайн
- Жоғары энерготиімділік
- Қарапайым және ыңғайлы басқару интерфейсі
- Пайдаланудың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MEFERI |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Барабан көлемі | 111 л |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | кептіргіш машина |
| Қадалы сүзгі | Иә |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 57 см |
| Қосымша ақпарат | Кептіру аяқталғаннан кейін дыбыстық сигнал. Дыбыстық сигналды өшіру. Ылғалдылық датчигі |
| Жүктеу | алдыңғы |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A++ |
| Кептіру режимдерінің саны | 15 |
| Максималды жүктеме | 10 келі |
| Ерекшеліктері | Ішкі жарықтандыру, Балалардан қорғау, ылғалдылықты бақылау, кейінге қалдырылған старт, барабанның қайтымды айналуы |
| Режимдер | нәзік заттар|балалар іш киімі|көрпелер|төсек-орын жабдықтары|спорттық іш киімдер|жүн |
| Конденсатты жинау | Иә |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кептіру түрі | жылу сорғысы |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 59.5 см |
- Бағасы: 359 990 ₸








