
Пісіру беті MILLEN MGHG 451 BL қара
- Қолжетімді емес
- Коды:154121002
195 989 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіру беті MILLEN MGHG 451 BL қара – тағам дайындау кезінде ыңғайлылық пен жоғары өнімділікті қамтамасыз ететін ас үйіңізге арналған заманауи және стильді шешім.
Бұл плита сенімділік пен функционалдылықты біріктіреді, талғампаз қара түсінің арқасында интерьерге тамаша үйлеседі.
- Басқару түрі: механикалық
- Оттықтар саны: 4
- Беткі материал: шыны
- Түсі: қара
- Оттықтардың түрі: газды
MILLEN MGHG 451 BL пісіру бетінің артықшылықтары:
- Механикалық ажыратқыштардың көмегімен қарапайым және сенімді басқару
- Күрделілігі әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған диаметрі әртүрлі төрт конфорка
- Қара шыны беті бар стильді дизайн, тазалау оңай және зақымға төзімді
- Энергияны үнемдейтін және пайдалануда қауіпсіз газ технологиясы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Домино дизайны | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Оттықтардың барлығы | 3 |
| Тереңдігі | 51 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | шыңдалған шыны |
| Оттықтар панелі | шыңдалған шыны |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Шойын торлар | Жоқ |
| Ені | 46 см |
| Ендірме ені | 44.5 қараңыз |
- Бағасы: 195 989 ₸





