
Пісіру беті MILLEN MGHGD 7501 WH ақ, қара
- Бар
- Коды:154120986
184 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіру беті MILLEN MGHGD 7501 WH — классикалық ақ және қара түстердегі ас үйіңізге арналған стильді және функционалды шешім. Бұл модель ыңғайлы басқару панелімен жабдықталған және ыдыстарды тиімді дайындау үшін жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді.
- Түрі: пісіру беті
- Үлгі: MILLEN MGHGD 7501 Вт сағ
- Түсі: ақ және қара
- Басқару элементтері: сенсорлық/механикалық (модельге байланысты)
- Оттықтар саны: 4
- Беткі материал: шыны керамика/эмаль (үлгі бойынша нақтылаңыз)
MILLEN MGHGD 7501 WH пісіру бетінің артықшылықтары:
- Кез келген интерьерге үйлесімді үйлесетін заманауи дизайн
- Ыдыстарды оңтайлы дайындау үшін жылуды біркелкі бөлу
- Қызып кетуден қорғау жүйесінің арқасында қауіпсіз пайдалану
- Қарапайым өңдеу және бетті оңай өңдеу
- Үнемді энергия тұтыну
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Домино дизайны | Жоқ |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Оттықтардың барлығы | 5 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | шыңдалған шыны |
| Оттықтар панелі | шыңдалған шыны |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Түсі | Ақ, Қара |
| Шойын торлар | Жоқ |
| Ені | 74 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 184 990 ₸





