
Пісіру беті MILLEN MIH 451 BL қара, сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:154083883
88 567 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіру беті MILLEN MIH 451 БЛ — қара және сұр түстерде жасалған ас үйіңізге арналған заманауи және стильді шешім. Бұл модель әртүрлі тағамдарды жылдам және тиімді дайындауға мүмкіндік беретін пайдаланудың қарапайымдылығы мен жоғары функционалдылықты біріктіреді.
Негізгі сипаттамалары:
- Түрі: электрлі пісіру беті
- Түсі: қара, сұр
- Басқару: механикалық
- Оттықтар саны: 4
- Беткі материал: шыны керамика
- Өлшемдері: ендірілетін техника үшін стандартты
- Кернеуі: 220-240 В
MILLEN MIH 451 BL пісіру бетінің артықшылықтары:
- Асүйдің заманауи интерьеріне үйлесімді үйлесетін стильді дизайн
- Ыңғайлы тағам дайындау үшін қарапайым және сенімді басқару элементтері
- Шыны-керамикалық беті ластанудан оңай тазаланады
- Диаметрі әртүрлі төрт конфорка пісіру кезінде икемділікті қамтамасыз етеді
- Энергия үнемдейтін жұмыс және пайдалану қауіпсіздігі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Домино дизайны | Жоқ |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Оттықтардың барлығы | 3 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | шыны керамика |
| Оттықтар панелі | шыны керамика |
| Ауыстырып қосқыштар | сенсорлық |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Индукциялық |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Түсі | Сұр, Қара |
| Шойын торлар | Жоқ |
| Ені | 45 см |
| Ендірме ені | 43 қараңыз |
- Бағасы: 88 567 ₸








