
COUGAR Explore F ойын креслосы, сұр
- Бар
- Коды:155983496
116 601 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Түсі | Сұр |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Бас киім |
| Реттеу | Высота сиденья |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 24.7 кг |
| Орынның биіктігі | 45-55 см |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Арқаның еңкею бұрышы | 155 градус. |
| Қаптау материалы | тоқыма |
| Мақсаты | ойын креслосы |
| Ортопедиялық | Жоқ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 125(135)x69,5x49 см |
| Ұсынылатын өсім | 185 |
| Ел | Қытай |
| Базаның түрі | дөңгелектері бар айқастырма |
| Дөңгелектердің түрі | қатты |
- Бағасы: 116 601 ₸








