
Корпус 1STPLAYER Infinite IF8 (IF8-WH-4FO7-14-W) ақ
- Бар
- Коды:157647568
85 781 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | алдыңғы панельде 3 х 120 мм ARGB, артқы панельде 1 х 120 мм ARGB |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | Жасырын артқы қосқыштары бар BTF аналық платаларын қолдау, Графикалық картаға арналған кірістірілген кронштейн, 3.5" ұясына бір 3.5" HDD немесе бес 2.5" HDD/SSD орнатуға болады. |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 180 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 390 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | алдыңғы панельде 3 x 140 мм, үстіңгі панельде 3 x 120 мм немесе 3 x 140 мм, қуат көзінің корпусында 2 x 120 мм немесе 2 x 140 мм, артқы панельде 1 x 140 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | төменгі панель |
| Өлшемдері | 21.3 х 51.2 х 45 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар/микрофон, 2 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 85 781 ₸







